Fill reaktywacja

ZESPÓŁ FILL

Fill reaktywuje się po kilku latach przerwy. Zamierzamy o sobie przypomnieć, nie dać już zapomnieć i porwać Was w rytm naszych energetycznych rockowych rytmów z domieszką punk-rocka i hip-hopu.

Było o nas głośno

Byliśmy laureatem ogólnopolskich przeglądów zespołów rockowych: POLANKA WIELKA (miejsce I), ROCKOSZ (Bielsko Biała, miejsce I), Milickie Deski Muzyczne, (Wrocław miejsce I), Otwarta Scena (Siemianowice miejsce II). Zostaliśmy także finalistami Bislisty Polskiego Radia BIS. Grywaliśmy na festiwalach Woodstock, Union Of Rock w Węgorzewie, Jarocin Festiwal czy SLOT Art Festiwalu. Graliśmy koncerty na żywo, transmitowane przez BIS POLSKIE RADIO, TVP1, TVP2.

Fill supportuje gwiazdy

Nasze granie docenili najlepsi z polskich scen i wielokrotnie byliśmy zapraszani do wspólnego grania. Graliśmy przed takimi zespołami jak: Coma, Myslowitz, Lao Che, Dżem, Cree, Piersi, Happy Sad, Perfect, Ocean (OCN) i przed wieloma innymi. Takie towarzystwo zobowiązuje. Jeśli Twój zespół potrzebuje supportu, możesz liczyć na naszą jakość.

Będzie jeszcze głośniej 🙂

Pochodzimy z serca Górnego Śląska – z bliskich nam Katowic. Teraz wracamy. I jeszcze o nas usłyszycie – nie tylko na Śląsku!

- Adamo, Aksel, Kelek, Bani, Robert

 Fill3